Autor Tema: Popović Miloš  (Pročitano 1317 puta)

Pop

• Jaje
  • *
Popović Miloš
« poslato: 25.Nov. 2012, 22:22:00 »
Pojedini članovi su mi već pomogli oko nekih nedoumica vezano za "problem" koji imam, pa smatram da je red i da se lepo predstavim :)
Dakle, Popović Miloš iz Novog Sada. Od pre par meseci diplomirani ekonomista. Trenutno na master studijama na FTN-u, odsek Menadžment ljudskih resursa.
Sasvim slučajno, googlanjem, naišao sam na ovaj forum, i za sada nosim samo prijatna iskustva sa istog.

Izmedju ostalog, i ako nemam nekih dodira sa insektima, niti se bavim njima, u smislu izučavanja, volim fotografiju, a obzirom da planiram cim sredstva to dozvole,
sebe počastiti nekim kvalitetnim aparatom. Rado ću i neke (po meni) interesantne slike podeliti sa Vama  :)

Gabor Mesaros

• Administrator
  • Leptir
Odg: Popović Miloš
« Odgovor #1 poslato: 26.Nov. 2012, 11:47:25 »
Dobrodosao Milose na nas mali forum.

Verujem da ces ovde naci puno korisnih saveta da razvijes svoj hobi a i da sa nama podelis svoja iskustva sa terena. A da znas, kvalitetan foto aparat je svakako korisna stvar ali, i sa aparatom koji se moze kupiti za sto eura mogu da se urade jako lepe stvari. Na sajtu za kartiranje bioloske raznovrsnosti http://bioras.petnica.rs kod vecine fotografija ces moci da vidis kojim aparatom je snimljena fotografija. I to moze da ti bude orijentacija prilikom izbora opreme. Takodje je vrlo bitno i da pokusas sto vise svog slobodnog vremena da provedes negde u prirodi. Ako ti se posreci i nadjes se u pravo vreme na pravom mestu, mozes da fotografises nesto sto ni najveci profesionalci nisu uspeli.
Gabor Mesaroš
Protego, Subotica

Дејан Ранковић

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
« Odgovor #2 poslato: 26.Nov. 2012, 12:06:09 »
Dobrodošlica i od Dejana Rankovića.
Srećno u istraživanju prirode.
Dejan

Saša Rajkov

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
  • Konjolovac
    • Vilinski konjici Srbije
« Odgovor #3 poslato: 26.Nov. 2012, 12:46:02 »
Miloše, dobrodošao na forum.
Možda si primetio da ima dvojica ovde.  ;D

Ukoliko kadgod naiđeš na vilinskog konjica i uspeš da ga "uloviš" u objektiv, rezultat je kod mene uvek dobrodošao. :)

Pop

• Jaje
  • *
« Odgovor #4 poslato: 27.Nov. 2012, 00:55:38 »
Bolje vas nasao! :)
Hvala na toploj dobrodoslici, i iskrenim savetima..
Pokusacu najbolje moguce da opravdam ulogu amatera fotografa, samo malo da vreme i tenzija oko fakulteta to dozvole.. a naravno i ono glavno, nabavka nekog pristojnog aparata :)

@sasa rajkov
Video sam malo pre : )))
Naravno, ovom prilikom poseban pozdrav i za imenjaka/prezimenjaka mog :)

Милош Поповић

• Administrator
  • Leptir
« Odgovor #5 poslato: 30.Nov. 2012, 11:57:05 »
Имоенопрезимањаче, велики поздрав од мене. Сад смо најачи на форуму  :P :D

Милош Поповић
ХабиПрот, Булевар Ослобођења 106/34
11000 Београд, Србија