Autor Tema: Cvjetko Udovicic  (Pročitano 1446 puta)

Cvjetko Udovičić

• Jaje
  • *
Cvjetko Udovicic
« poslato: 08.Maj. 2012, 11:29:14 »
Na ovaj forum sam došao zahvaljujući mom prijatelju sa FB, Goranu Topiću koji proučava ptice i pedantno ih determiniše - bez greške. Inače zadnjih godinu dana fotografišem ptice ali i beskičmenjake, biljke i ostalo "društvo" iz prirode. Diplomirani sam žurnalist, zaposlen u Željeznicama Republike Srpske - Doboj. rođen sam 1966. godine u Želeći kod Žepča i posebno volim da fotografišem u rodnom kraju. Želim da se zahvalim za dobrodošlicu na ovom forumu.
Prirodno je da poslje svakog velikog posla čovjek osjeti olakšanje.

Милош Поповић

• Administrator
  • Leptir
Odg: Cvjetko Udovicic
« Odgovor #1 poslato: 08.Maj. 2012, 12:20:38 »
Cvjetko, dobro nam došao na forum. Osećaj se kao kod svoje kuće, pitaj, piši, odgovaraj, uživaj ;)

Милош Поповић
ХабиПрот, Булевар Ослобођења 106/34
11000 Београд, Србија

Gabor Mesaros

• Administrator
  • Leptir
« Odgovor #2 poslato: 08.Maj. 2012, 12:24:37 »
Dobro dosao Cvjetko. Drago mi je sto si nam se pridruzio i da cemo imati prilike da vidimo tvoju okolinu kroz oko tvog objektiva i da cemo uz tvoju pomoc makar virtuelno da upoznamo ondasnju floru i faunu. Nadam se da ces i ti u druzenju sa nama nesto nauciti oko prepoznavanja insekata i biljaka i saznati neke "cake" o prirodnjackoj fotografiji.
Gabor Mesaroš
Protego, Subotica

jozi

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
  • Večiti student biologije
    • Zaštita prirode
« Odgovor #3 poslato: 08.Maj. 2012, 16:49:34 »
Taj kraj gde živiš ima još bezbroj blaga koje čeka otkrivanje. Mi iz ravnice ćemo ti pomalo i zavideti! Mnogi su radili na prikupljanju podataka o prirodi, ali postoje grupe organizama (naročito beskičmenjaka) koje su zadnji put proučavali u Austrougarskoj. Stoga - dobrodošli i samo napred u otkrivanje! /Jožef, Subotica

Дејан Ранковић

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
« Odgovor #4 poslato: 08.Maj. 2012, 17:01:30 »
Dobrodošao Cvjetko :)
Dejan

slavko

• Leptir
« Odgovor #5 poslato: 08.Maj. 2012, 19:01:14 »
dobro dosa i od mene ...
leptirici

milan.djuric

• Ovlašćeni pristup
  • Lutka
  • *
  • StaracFocha
    • Leptiri Srbije
« Odgovor #6 poslato: 05.Avg. 2012, 20:45:04 »
Neko ko radi na železnici a iz Doboja nema šanse da ne zna Boru Dakića. Pozdravi mi kolegu sa studija.