Autor Tema: moćni noćni  (Pročitano 397 puta)

zoran gavrilović

• Leptir
moćni noćni
« poslato: 02.Apr. 2016, 23:36:15 »
jedan kako boženka kaže "rasni dasa". Ematurga atomaria.

Boza48

• Leptir
  • Zoran Bozovic
    • nema
Odg: moćni noćni
« Odgovor #1 poslato: 04.Apr. 2016, 08:12:36 »
"Super" (al' kad bi se z....)
A, ovako izgleda devojka, kad nije PRETERAN KONTRAST I SATURACIJA. 8)
Zaviri malo ovde
 https://drive.google.com/folderview?id=0B8OcC53ojiN-SGIwN0lSZFhUamc&usp=sharing

zoran gavrilović

• Leptir
« Odgovor #2 poslato: 04.Apr. 2016, 09:21:13 »
odlično al' za onog koga to više interesuje. bitno mi je da može da se determiniše odnosno da koordinatori prihvate moj nalaz, bilo da je leptir, buba, ptica, biljka... ne tražim nit' me interesuje da li će moja fotografija biti postavljena u bioras-u ili alcifronu, već samo da se upiše moj nalaz (znate ono...legator, lokacija, godina). o fotografiji pojma nemam jer ipak je to zanat-nauka koja traži malo više vremena, koje ja jednostavno nemam. nemam ga zato jer moja profesija zahteva smenski rad po 12 sati, a slobodno vreme koristim za šetnju u prirodi ili kao volonter u zaštiti pre svega ptica grabljivica. ne pada mi na pamet da sa sobom nosim raznu "skalameriju" kako bi bože moj fotografija bila bolja, pošto trenutno imam preča posla noseći kućice za vetruške. da, editujem ili šta već fotografije u smislu izoštravanja, kontrasta i isecanja, ali ne pridajem pažnju tome jer bih onda proveo sate za kompjuterom što smatram za protraćeno vreme. to "protraćeno" mislim na moje slobodno vreme a ne na vaše, jer vi tom prilikom radite ono što volite i što vas ispunjava, a to je najbitnije. fotografije na forum postavljam ne zato da bi se ne znam kako drugi njima divili, već da mi se identifikuju tvrdokrilci ako mogu i pre svega da pokušam da malo "prodrmam" forumaše pošto je već duže vreme mrtav (eto vas sam uspeo :) ) znam da je vaš savet dobronameran i prihvatiću ga kad odem u penziju  :)       

Boza48

• Leptir
  • Zoran Bozovic
    • nema
« Odgovor #3 poslato: 04.Apr. 2016, 17:58:11 »
Dragi moj,
Koordinator nije tu  da identifikuje samo za tebe, nego , ako je fotka OK, da je stavi u bazu.
Nemoras meni da objasnjavas da nemas vremena, ionako ti neverujem.
Pozdrav!