Autor Tema: groblje  (Pročitano 1109 puta)

zoran gavrilović

• Leptir
groblje
« poslato: 10.Mar. 2015, 01:10:56 »
naslov je...hm...:) danas sam malo posetio groblje (u komšiluku mi je) i mogu da vam kažem da je vrlo živahno, a i okolina nije negodovala u smislu "alo bre ti tamo, šta slikaš" :)  fotografije su brzinske (između dve sahrane :) ) čisto da se vidi šta tamo sve ima.

zoran gavrilović

• Leptir
Odg: groblje
« Odgovor #1 poslato: 10.Mar. 2015, 01:14:11 »
još malo :)

jozi

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
  • Večiti student biologije
    • Zaštita prirode
« Odgovor #2 poslato: 14.Mar. 2015, 20:22:56 »
Gavran tera kopca, sjajno! Baš ih imate dosta u okolini...
Detlić je pored rupe koja nije njegova, nego verovatno druge vrste - malog detlića, jasno se vidi.
Senica je jelova, ne znam da li će admin prihvatiti ovu fotografiju - grana baš preko glave. Dešava se...

zoran gavrilović

• Leptir
« Odgovor #3 poslato: 14.Mar. 2015, 23:19:10 »
ma ja to samo onako joži, čisto da se vidi šta ima. čim bude lepše vreme obećavam bolje fotografije i onda može unos.

jozi

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
    • Zaštita prirode
« Odgovor #4 poslato: 15.Mar. 2015, 01:14:45 »
Imamo malo nakaradnu situaciju da ako uneseš da si negde video relativno čestu vrstu (trebaju nam podaci i o naj-najobičnijim vrstama) a priložiš diskutabilnu fotku, onda možda admini ne overe podatak. Međutim ako staviš bez fotke, onda je veća šansa da prođe bez problema. I ovako i onako - pa valjda nam veruju na reč da znamo šta smo videli. ;) Fotografija koju na brzinu škljocnem o ptici u prolazu često ispadne gora nego što sam očekivao pa bude pravi maler. Ja sam ipak za to da ako ima fotografije, pa makar i "sa 100 metara" to treba priložiti. Ovde se vidi jasno o kojoj vrsti se radi, pa verovatno uzalud tragedišem...

jozi

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
    • Zaštita prirode
« Odgovor #5 poslato: 17.Mar. 2015, 18:34:40 »
Haos pravi, sad eto ipak prošao detlić :D i to kao srednji, tako sam i mislio - previše belog na obrazu, previše taman dole.
http://bioras.petnica.rs/slika.php?id=12298
Zbunilo me drvo, kao da je jedan te isti bio na njemu, ali izgleda da ga posetilo dva detlića, jedan srednji i jedan seoski...

zoran gavrilović

• Leptir
« Odgovor #6 poslato: 17.Mar. 2015, 22:54:59 »
ma na groblju rupa do rupe :D :D stavljam sutra još nalaza sa groblja al' u temi "još neke ptičice"