Autor Tema: Nenad Živanović  (Pročitano 854 puta)

Nenad Živanović

• Jaje
  • *
Nenad Živanović
« poslato: 03.Avg. 2014, 14:54:51 »
Pozdrav svima!
Registrovan sam na forumu oko mesec dana, ali se još uvek nisam formalno predstavio.
Zovem se Nenad Živanović, iz Petrovca na Mlavi sam. Student master studija biologije na Prirodno-matematičkom fakultetu u Kragujevcu, gde sam završio i osnovne studije. Iako me naročito zanimaju insekti, veliki sam zaljubljenik u prirodu, te zainteresovan za ceo živi svet. Pored toga me zanima još gomila drugih stvari. Takođe, član upravnog odbora Ekološkog istraživačkog društva Mladen Karaman iz Kragujevca.

Gabor Mesaros

• Administrator
  • Leptir
Odg: Nenad Živanović
« Odgovor #1 poslato: 07.Avg. 2014, 21:34:06 »
Dobro nam došao Nenade.
Odgovori dolaze malo sa zakašnjenjem jer smo se svi raspršili, što na terene, što na odmore.
Radujem me i to što se pojavio još neko ko fotografiše, a vidim i dobro raspoznaje tvrdokrilce. Ovde sam uvek spreman da pomognem jer ova ogromna grupa vapi za pojedincima koji bi više vremena posvetili upoznavanju i prikupljanu podataka o nekoj porodici ili ekološkoj grupi (vodeni tvrdokrilci, ksilofagni tvrdokrilci, florikolni polinatori itd...). Ako ti bilo šta treba oko tvrdokrilaca, slobodno me kontaktiraj preko poruka ili direktno preko foruma.
Gabor Mesaroš
Gabor Mesaroš
Protego, Subotica