Autor Tema: Da se predstavim  (Pročitano 1312 puta)

bora

• Jaje
  • *
Da se predstavim
« poslato: 29.Okt. 2013, 10:33:49 »
Borislav Majstorović iz Bačke Palanke. Moje zanimanje i profesija nažalost nemaju nikakve veze sa predmetom interesovanja sa ovog foruma.
Ljubitelj sam boravka u prirodi, volim šumu, vodu i uopšte sva staništa gde se krije živi svet u svim svojim oblicima.
 Posebno volim botaniku i mikologiju i uživam u proučavanju biljaka i gljiva, naravno koliko mi to moje skromno znanje dozvoljava.
Dosta slobodnog vremena provodim gljivareći i šetajući prirodom, naročito Fruškom Gorom u koju sam pomalo i zaljubljen.
Pozdrav za sve članove foruma, i bilo je krajnje vreme da se ovakav jedan forum osmisli i pokrene.
Zeleno ...

Dragisa Savic

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
Odg: Da se predstavim
« Odgovor #1 poslato: 29.Okt. 2013, 10:51:24 »
A zato gljiva sve manje i manje na Fruškoj, sve ih dođoši poberu, c,c,c,. :)
Šalim se, dobrodošao i počni da postavljaš pitanja i da pokazuješ šta si i gde našao.

bora

• Jaje
  • *
« Odgovor #2 poslato: 29.Okt. 2013, 11:19:24 »
Varaš se Dragiša za to "dodjoš". Opština Bačka Palanka ima svoja dva mesta na Fruškoj (Neštin i Vizić). A Bora ima i svoju livadu na planini 100 metara od parka. Tako da od krupnih zverova tamo živi i ovaj. :) Hvala na dobrodošlici, pitaću svašta a za fotke, kad vidim tvoje i Stevine bude me sram.
Zeleno ...

Dragisa Savic

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
« Odgovor #3 poslato: 29.Okt. 2013, 11:26:33 »
Izgleda da sam ja najveći dođoš ovde. ;D Rodio sam se u Banatu, živim u Bačkoj a radim u Sremu. A moji su poreklom iz okoline Vlasotinca (cela familija).
Kvalitet fotografija se na ovom forumu ne komentariše jer nije bitan, tako da bez ustezanja, može i sa mobilnim.

Bojan Šeguljev

• Lutka
    • Flickr
« Odgovor #4 poslato: 29.Okt. 2013, 13:37:33 »
Dobrodoslica i od mene za "zapadnu fruskogorsku diviziju".  ;)

ihi

• Leptir
« Odgovor #5 poslato: 29.Okt. 2013, 14:28:00 »
Ala ste vi lokalpatriote. Evo i od mene pozdrava. Iz Crne Gore sam, 50 godina živim u Beogradu.

bora

• Jaje
  • *
« Odgovor #6 poslato: 29.Okt. 2013, 15:29:30 »
Znam Vas dobro čika Ibrahime! Preko vaših dela sam i ulazio u čarobni  svet gljiva (Drugi korak) a zatim sam pročitao sve što sam mogao da nadjem a Vi objavili. Zato Vam se ovako prisno i obraćam. Poštovanje.
Zeleno ...

slavko

• Leptir
« Odgovor #7 poslato: 29.Okt. 2013, 17:25:57 »
zelim ti dobrodoslicu na grupu.....ja sam sa druge strane Drine, a mnogo toga sam naucio na ovom forumu....
« Poslednja izmena: 30.Okt. 2013, 20:56:19 slavko »
leptirici

Дејан Ранковић

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
« Odgovor #8 poslato: 29.Okt. 2013, 17:45:46 »
Boro
Pozdrav i dobrodoslica od Dejana!

bora

• Jaje
  • *
« Odgovor #9 poslato: 30.Okt. 2013, 09:46:40 »
Hvala svima na dobrodošlici, nadam se da ću i ja doprineti u negovanju i održavanju pozitivne atmosfere na forumu.
Zeleno ...