Autor Tema: jozi  (Pročitano 800 puta)

jozi

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
  • Večiti student biologije
    • Zaštita prirode
jozi
« poslato: 06.Nov. 2011, 23:05:39 »
Važno: ja otp. polovinu vas od starta i ne znam!! Kao zadnji put u Valjevu - ja pričam sa čovekom i predstavljamo se, a ono "dopisivali" se preko foruma jedno duže vreme. Za sada samo toliko, a o sebi ne mogu mnogo pametno sada (možda posle malo piva se raspričam... :) )

Inače nisam previše šaljiva osoba, više dosađujem ljudima, ali se barem trudim da se popravim. U startu sam bio ornitolog, prstenovač, dok nisam jednoj lepoj ptici slomio obe noge dok sam je držao da bi je drugi euforično fotografisali... Posle sam ostao faunista-terenac, malo prešao na biljke a imao i svojih godinu dana kad sam isključivo radio gljive (crtao, pisao, objavljivao). O zanimanju za leptire svedoče moje fotke iz svih perioda... Znači "svaštar", kažu to nije dobro, jer onda ni u čemu nisi dobar, ali ja ne marim na ta mišljenja, svoju prošlost nit' mogu, nit' bi menjao. Inače imam sina i kćer, već su "zaraženi" prirodom pa se nemojte čuditi ako vidite koju fotku gde mi deca drže leptira ili bubu (kćerka je sa 7 godina znala da vilina konjica namami da joj sleti na prst, što meni ni u snu nije uspevalo... :P)

A za avatar pročitaj ovde.
« Poslednja izmena: 08.Nov. 2011, 22:13:24 jozi »