Autor Tema: Jovica Sjeničić  (Pročitano 1075 puta)

Jovica Sjeničić

• Jaje
  • *
Jovica Sjeničić
« poslato: 14.Okt. 2013, 21:06:08 »
Zdravo svima

Diplomirani ekolog po zanimanju, trenutno na master studijama. Živim u Modriči, a dosta vremena provodim u Banja Luci. Oblast interesovanja - ornitologija, mada me zanima dosta toga iako ne stižem ni ono što moram...
Zaposlen u firmi koja se bavi zaštitom životne sredine, inače jedan od osnivača prvog naučno-istraživačkog udruženja biologa i ekologa u Republici Srpskoj sa kojim sam učestvovao u ornitološkim istraživanjima planine Kozara, Modriče i Doboja, planine Trebava, rijeke Bosne, močvare Tišina, hidrobiološkim istraživanjima u RS, izradi Crvenih listi RS... Član nadzornog odbora Ornitološkog društva Naše ptice Sarajevo, član DZPPS...
Pored ovoga trudim se da stižem da se amaterski pozabavim fotografijom, planinarenjem, malo i brdskim biciklizmom itd itd.  :)

jozi

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
  • Večiti student biologije
    • Zaštita prirode
Odg: Jovica Sjeničić
« Odgovor #1 poslato: 14.Okt. 2013, 21:16:58 »
Dobrodošlica od mene sa severa Vojvodine.
I prava je radost što se priključuje kolega, kao što si primetio ornitolozi su malo manje aktivni na Forumu. Nestrpljivo čekamo nove izveštaje! Ali ne samo o pticama, naši planinari, herpetolozi, konjolovci i ostali svi doprinose interesantnim nalazima raznoraznih živuljaka sa kojima se susretnu tokom svojih izleta, ili samo oko kuće. Kreći se uvek otvorenih očiju spreman da ugledaš ono što prosečan čovek misli da je bezvredno i svakodnevno, ali je za nas pravo blago – doprinos nauci.
« Poslednja izmena: 14.Okt. 2013, 21:21:44 jozi »

Милош Поповић

• Administrator
  • Leptir
Odg: Jovica Sjeničić
« Odgovor #2 poslato: 28.Nov. 2013, 01:57:14 »
Sa malim zakašnjenjem ti želim dobrodošlicu na forum. Sa društvom studenata biologije iz BiH sam imao baš lepe akcije! Nadam se da ćemo se lepo družiti i na forumu :)

Милош Поповић
ХабиПрот, Булевар Ослобођења 106/34
11000 Београд, Србија