Autor Tema: Bojan Radeka  (Pročitano 737 puta)

Bojan Radeka

• Gusenica
Bojan Radeka
« poslato: 03.Maj. 2013, 13:59:53 »
Ja sam iz Vršca, gde radim u Hemijsko-medicinskoj školi. Nastavnik sam hemijske grupe predmeta, dip. hemičar. Najviše časova predajem na smeru tehničar za zaštitu životne sredine. Predmete koje ove školske godine predajem na tom smeru su organska hemija, zagađivanje i zaštita tla i zagađivanje i zaštita vode.
Član sam više nevladinih organizacija kao na primer Prirodnjačkog društva "Gea", ED "Priroda i zdravlje" , Društva za zaštitu i proučavanje ptica Srbije, ranije sam bio član Ekološkog istraživačkog društva "Mladen Karaman" iz Kragujevca, zatim lovačkog društva iz Vršca (predhodne tri godine lovim dvogledom, kamerom i fotoaparatom), planinarskog društva, i sl.
Priroda me zanima od kada znam za sebe. Interesuju me ptice ali i druge vrste živih organizama i njihova staništa. Takođe me zanima snimanje kamerom i fotografisanje. Kada mi se ukaže prilika i vreme dozvoljava šetam van naselja, planinarim, učestvujem u akcijama očuvanja staništa i vrsta čiji je opstanak ugrožen.

Nekoliko članova foruma upoznao sam u Petnici na seminaru o mapiranju bioraznovrsnosti. Neke poznajem i od ranije  :)
Pozdrav za sve članove foruma.

Дејан Ранковић

• Ovlašćeni pristup
  • Leptir
  • *
Odg: Bojan Radeka
« Odgovor #1 poslato: 03.Maj. 2013, 15:15:37 »
Pozdrav Bojane iz bregovitog Vršca ;)

slavko

• Leptir
Odg: Bojan Radeka
« Odgovor #2 poslato: 03.Maj. 2013, 20:23:27 »